אנג'ל את אנג'ל ושות'

 

משרד אנג'ל את אנג'ל ושות' – רואי-חשבון הוקם בשנת 1981 על-ידי רואה-חשבון יוסי אנג'ל והחל את דרכו כמשרד משפחתי בירושלים. לאורך השנים המשרד הרחיב את שורותיו וכיום מונה שני משרדים מרכזיים בתל אביב ובירושלים, סניף בנצרת, שלוחה בארבע ערים בגרמניה (ברלין, פרנקפורט, הנובר ומינכן) ושלוחה בפריז, צרפת. למשרד רשת רחבה של שיתופי פעולה בארץ ובעולם וכעשרים אנשי צוות, רואי-חשבון, יועצי מס וכלכלנים.

אנג'ל את אנג'ל ושות' – רואי-חשבון הינו משרד מוביל בישראל בעל ניסיון מקצועי של מעל ל-30 שנה ומוניטין רב. שירותי המשרד כוללים: מיסוי בישראל ומיסוי בינלאומי, מתן חוות-דעת במחלוקות כספיות, חשבונאות וביקורת, ייעוץ פיננסי וכלכלי, ניהול סיכונים ייעוץ וביקורת מערכות מידע, ייעוץ וליווי עסקי וניהולי ועוד. המשרד מתמחה בענפי הכלכלה השונים, ומספק שירותים מקצועיים לחברות בינלאומיות, חברות מסחריות ותעשייתיות, לעסקים בבעלות משפחתית ולעצמאים, לגופים ציבוריים וממשלתיים, ומלכ"רים.

משרד אנג'ל את אנג'ל ושות' – רואי-חשבון הוא חלק מקבוצת החברות אנג'ל את אנג'ל גרופ, חבר ונציג בלעדי בישראל של ANTEA – רשת בינלאומית של משרדי ראיית-חשבון וחברות ייעוץ, הכוללת למעלה מ-200 סניפים ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם. קשרי העבודה האישיים של המשרד עם חברי הרשת בכל העולם מעניקים את היכולת לספק ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים מקצועיים ברחבי העולם, פתרונות עסקיים, וייעוץ איכותי בסוגיות בינלאומיות בתחומי מס הכנסה, מס שבח, מס ערך מוסף, ובתחומי חשבונאות, משפט וניהול עסקי.

החזון המניע את המשרד מיום הקמתו הוא להוביל את תחום המיסוי בענף ראיית-החשבון ולספק מעטפת שירותים כוללת המותאמת לצרכי הלקוח, תוך מתן ערך מוסף ושמירה על סטנדרטים גבוהים, מקצועיות, אחריות ומסירות. אנו רואים את לקוחותינו כשותפים לדרך ולהצלחה עסקית.

צוות רואי-החשבון במשרד אנג'ל את אנג'ל ושות' – רואי-חשבון ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, ולהעניק שירותי ראיית-חשבון מקצועיים ואיכותיים בישראל ובעולם.