מיסוי ישראל

 

תשלום מיסים נמנה עם ההוצאות הגדולות והמרכזיות של כל יחיד, חברה, או ארגון. לכן, תכנון מס נכון הוא חלק בלתי נפרד מהמדיניות העסקית של כל נישום.

 

משרד אנג'ל את אנג'ל ושות' – רואי-חשבון מספק שירותי מיסוי כוללים למגוון לקוחות המשרד, כמו גם למגוון לקוחות חיצוניים, שאינם נמנים עם הלקוחות הקבועים של המשרד אשר פונים אליו לשם טיפול וייעוץ בנושאי מיסוי שונים.

 

על מנת לשמור על רמה מקצועית גבוהה, ולתת מענה לכל צרכי הלקוחות, המשרד עוקב אחר ההתפתחויות השוטפות בדיני המס השונים ומפיץ עדכונים לעובדי המשרד ולקוחותיו באמצעות חוזרים פנימיים ועלוני מידע מקצועיים.

צוות רואי החשבון ויועצי המס במשרד אנג'ל את אנג'ל ושות' – רואי-חשבון מבצע עבור לקוחותיו תכנון מס ומציע פתרונות מיסוי מתקדמים שמטרתם הפחתה לגיטימית של נטל המס המוטל על הנישום.

 

דברי מר שמגר, נשיא בית המשפט העליון (לשעבר), מהווים נר לרגלינו:

"…זכותם – ואף חובתם – של מומחים בענייני מיסים לתכנן עסקאות משפטיות כך שלא תהיינה עתירות מס. גבולות תכנון המס היא שאלה קלאסית ונצחית אשר נקבעת בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל עניין ועניין. אדם רשאי לנצל לטובתו כל הוראה שבדין, הפוטרת ממס או מקילה בו שהרי לשם כך היא נוצרה; והוא, כמובן, אינו מנסה לעוות במעשיו את כוונת המחוקק או לעשות מעשה כלשהו שלא כדין כדי להיכנס לתחומי פטור או הקלה, שלא נועדו לו".

 

שירותי המיסוי שהמשרד מספק ללקוחותיו, כוללים:

 

צוות רואי-החשבון ויועצי המס במשרד אנג'ל את אנג'ל ושות' – רואי-חשבון ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, להעניק שירות מקצועי ואיכותי ולתכנן עבורכם פתרונות מס, המותאמים לכם באופן אישי, אשר יפחיתו את נטל המס המוטל עליכם.